info@katariinapuukool.ee

Meist

Katariina Puukool on pereema hobi, mis kaasab kiirematel päevadel kõik pereliikmed. Kõik sai alguse pereema koondamisega suurest tegevuse lõpetanud aiandist Tallinna lähedal ja uue elukoha leidmisega Pärnumaal. Kui juba kord oled oma käed mullaseks teinud ja näinud, kuidas külvatud seemned ja ostetud noortaimed sirguvad, siis ega sellest ilust ei saa loobuda. Nii sündiski otsus teha oma väike puukool. Algatuseks valmis 2023 aasta kevadel kasvuhoone 320m2 ja sügiseks sai peaaegu valmis ka välimüügiplats.

Mis meil kasvab? Kevadel alustame varaste kevadiste ärkajatega võõrasemade ja sarvkannikestega, edasi tulevad suvelilled nii potis kui amplis ja kuidagi ei saa ilma köögiviljataimedeta. Väliplatsil on püsililled, ilupuud ja põõsad.

Meil on ka e-pood. E-poes on müügil erinevad seemned, väetised, tarvikud. Plaanis on e-poe müüki laiendada ka taimedele, va amplid.

Osaleme laatadel – vt laadakalendrit. Müük toimub nii kohapeal puukoolis kui müüme oma taimi ka hulgi lillepoodidele.

Katariina Puukool OÜ

Reg. nr: 16493803

KMKR: EE102492451

Tel. +372 5855 3838

E-pood: epood@katariinapuukool.ee

Info: info@katariinapuukool.ee

Arvelduskonto nr. EE351010220295056228

Pärnu maakond, Pärnu linn, Jõõpre küla, Elisa, 88303

Lahtiolekuaeg kokkuleppel

Meie e-poes tehtavad maksed on turvalised.

Katariina Puukool OÜ on registreeritud Taimetervise registris ja omab taimepassi väljastamise õigust.

Cart